SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPORLIVE06

SpOrLiVe06'FuTBoLuN KaLBi BuRDa ATıYoR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kartal tekliyor!
Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 4:14 pm tarafından Admin

» Al Kazım'ı ver Tuncay'ı
Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:56 pm tarafından Admin

» Tony Sylva artık yolcu
Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:51 pm tarafından Admin

» "Yeter artık!
Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:47 pm tarafından Admin

» Kewell coştu bir kere
Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:46 pm tarafından Admin

» Carlos açıklaması bekleniyor
Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:44 pm tarafından Admin

» Volkan Demirel: ''Yalvarıyorum..''
Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:25 am tarafından Admin

» Alex'ten Daum'a Özer mesajı!
Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:23 am tarafından Admin

» Fener çizgiyi geçti, dirildi!
Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:22 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 71 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cakal27

Kullanıcılarımız toplam 206 mesaj attılar bunda 206 konu
Anket
Anket
Bu Sene Kim Şampiyon Olur?

Gs
Fb
Ts
Eskişehirspor
Bursaspor
Gençlerbirliği
Ankaragücü
Gaziantepspor
Diğer

Şu Andaki Durum

Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.."

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Empty
MesajKonu: Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.."   Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 7:22 pm

Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.." [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Sercan Yıldırım, kendisini futbol sahalarından magazin sayfalarına taşıyan arabasını satacağını söyledi..
Sercan Yıldırım, son dönemlerde kendisi ve satın aldığı arabayla ilgili medyada, özellikle magazin sütunlarında çok sayıda haber çıktığını, bu durumun hem kendisini hem de Bursaspor'u zor durumda bıraktığını anlattı.

Yaşının henüz 19 olduğunu, bu nedenle bazı konularda hatalar yapabildiğini dile getiren yıldız futbolcu, hatalardan ders çıkararak kendisini sadece futbola verdiğini, Bursaspor'un başarılı olması için çok çalıştığını kaydetti.

Sercan Yıldırım, son model lüks arabasını zaten artık kendisinin kullanmadığını anlatarak, ''Artık dedikodulardan sıkıldım. Bu yüzden arabamı satıyorum. Tüm dikkatimi futbola vereceğim. Bundan sonra özel yaşantımla, arabamla değil sahadaki başarılarla anılmak istiyorum'' dedi.
http://sporlive06.yetkinforum.com

Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.."
» Uğur Meleke: "Daum'un "1-8-1"i"
» "Tarihimiz Kazım gibilerle dolu"
» Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.."
» Hakan Ünsal: "Geleceğe dönüş"