SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPORLIVE06

SpOrLiVe06'FuTBoLuN KaLBi BuRDa ATıYoR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kartal tekliyor!
Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 4:14 pm tarafından Admin

» Al Kazım'ı ver Tuncay'ı
Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:56 pm tarafından Admin

» Tony Sylva artık yolcu
Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:51 pm tarafından Admin

» "Yeter artık!
Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:47 pm tarafından Admin

» Kewell coştu bir kere
Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:46 pm tarafından Admin

» Carlos açıklaması bekleniyor
Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:44 pm tarafından Admin

» Volkan Demirel: ''Yalvarıyorum..''
Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:25 am tarafından Admin

» Alex'ten Daum'a Özer mesajı!
Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:23 am tarafından Admin

» Fener çizgiyi geçti, dirildi!
Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:22 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 71 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cakal27

Kullanıcılarımız toplam 206 mesaj attılar bunda 206 konu
Anket
Anket
Bu Sene Kim Şampiyon Olur?

Gs
Fb
Ts
Eskişehirspor
Bursaspor
Gençlerbirliği
Ankaragücü
Gaziantepspor
Diğer

Şu Andaki Durum

Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.."

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Empty
MesajKonu: Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.."   Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 6:21 pm

Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.." [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, ligin devre arasında gerekli trasferlerin yapılacağını söyledi.
Denizlispor, Trabzonspor maçının hazırlıklarını, Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri'nde sürdürdü.

Teknik Direktör Kutlu, antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, devre arasında yapılacak transeferlerle ilgili olarak, yönetime rapor sunduğunu, Genel Menajer Özhan Çetin ve yönetimin görüşmelere başladığını ifade etti.

Kutlu, Ankaragücü'nden Ceyhun ve Semavi ile görüşmelerin devam ettiğini, Denizlispor'un ligde kalacağına gönülden inandığını ifade ederek, şöyle dedi:
''İkinci yarıda, daha kuvvetli, oynadığı futbolun daha da üzerine çıkan bir Denizlispor olacak. Kimse merak etmesin, ben bu takımın, bu camianın düşeceğine inanmıyorum. Çünkü, bu kulüp daha önce de, bu sıkıntıları yaşamış tecrübeli bir camia, böyle sıkıntıları atlatma konusunda da tecrübeli. Onun için, bu sıkıntıyı, hem bu şehrin hem de, bu takımın atlatacak potansiyeli var. Ben ümitsiz değilim.''

Takımın Ankaragücü ve Gençlerbirliği maçlarında güzel bir futbol ortaya koyduğunu belirten Hakan Kutlu, hafta sonunda Denizli'de yapacakları Trabzonspor maçında aynı futbolu sergilemeleri halinde karşılaşmadan galip ayrılacaklarına inandığını vurguladı.

Kutlu, şunları kaydetti:
''Trabzonspor'un başına Şenol Güneş hoca geldi. Kendisi, çok başarılı ve Trabzonspor'u bilen bir hoca. Ama bizim için kim gelmiş, kim gitmiş önemli değil. Bizim artık kendimizi düşünmekten başka bir çaremiz yok. Kim olursa olsun, biz kazanmaya çalışacağız ve kazanacağımızı da düşünüyorum. Son 3 haftadır güzel futbol oynuyoruz. Aynı güzel futbolu, bu maçta da sürdürdüğümüz takdirde, bize çıkış sağlayacak bir sonuç alacağımıza inanıyorum.''

Kutlu, sakat ve cezalı futbolcularının olmadığını bildirdi.
http://sporlive06.yetkinforum.com

Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.."
» Uğur Meleke: "Daum'un "1-8-1"i"
» Sercan: "Arabamla değil, başarılarımla.."
» "Tarihimiz Kazım gibilerle dolu"
» "Rijkaard'ı tartışmak yersiz"