SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPORLIVE06

SpOrLiVe06'FuTBoLuN KaLBi BuRDa ATıYoR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kartal tekliyor!
Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 4:14 pm tarafından Admin

» Al Kazım'ı ver Tuncay'ı
Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:56 pm tarafından Admin

» Tony Sylva artık yolcu
Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:51 pm tarafından Admin

» "Yeter artık!
Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:47 pm tarafından Admin

» Kewell coştu bir kere
Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:46 pm tarafından Admin

» Carlos açıklaması bekleniyor
Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:44 pm tarafından Admin

» Volkan Demirel: ''Yalvarıyorum..''
Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:25 am tarafından Admin

» Alex'ten Daum'a Özer mesajı!
Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:23 am tarafından Admin

» Fener çizgiyi geçti, dirildi!
Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:22 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 71 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cakal27

Kullanıcılarımız toplam 206 mesaj attılar bunda 206 konu
Anket
Anket
Bu Sene Kim Şampiyon Olur?

Gs
Fb
Ts
Eskişehirspor
Bursaspor
Gençlerbirliği
Ankaragücü
Gaziantepspor
Diğer

Şu Andaki Durum

Mourinho takımı sahadan çekecek mi?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Empty
MesajKonu: Mourinho takımı sahadan çekecek mi?   Mourinho takımı sahadan çekecek mi? Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 8:28 pm

Mourinho takımı sahadan çekecek mi? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kaptan Javier Zanetti'nin, Gana asıllı İtalyan oyuncu Mario Balotelli'ye Torino'da oynayacakları Juventus maçında ev sahibi takım taraftarları tarafından ırkçı tezahüratlara maruz kalması durumunda Inter'in sahayı terkedebileceği açıklaması, teknik direktör Jose Mourinho tarafından çürütüldü.
Corriere dello Sport'a konuşan Inter'in sivri dilli teknik direktörü Jose Mourinho, kendisinden beklenmeyecek kadar sakin bir açıklama ile "Torino seyahatimi aklımı sadece futbola odaklanmış olarak yapacağım" ifadelerini kullandı.

Juventus'un, geçen haftaki Udinese karşılaşmasında Balotelli'ye yapılan ırkçı tezahüratlara karşılık 1 maç seyircisiz oynama cezası yerine para cezası almasına rağmen, Inter teknik direktörü bu kararın gelecek maçtan etkilenerek alındığını düşündüğünü belirtti ve şöyle konuştu :

"Douglas Maicon'a verilen 2 maçlık cezadan sonra böyle bir kararı bekliyordum. Maicon'u önümüzdeki 2 maçta oynatamayacak olamktan dolayı üzgünüm ama Torino Olimpiyat Stadı'nın kapanmamasına sevindim. Juventus ile sahasında oynamak isterim."

"Özel biri" lakaplı Portekizli çalıştırıcı, ırkçı tezahüratlar ihtimaline karşılık takımın sahayı terketmesi söylentileri hakkındaki tavrını da net bir şekilde ortaya koydu.

"Ben bir teknik direktörün maç sırasındaki sorumlulukları üzerinde dersler aldım. Bu yüzden de oyuncularımı sahadan çekersem maç doğal olarak hükmen 3-0 yenilgimizle sonuçlanır."
http://sporlive06.yetkinforum.com

Mourinho takımı sahadan çekecek mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bursaspor bir semt takımı değil..