SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPORLIVE06

SpOrLiVe06'FuTBoLuN KaLBi BuRDa ATıYoR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kartal tekliyor!
Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 4:14 pm tarafından Admin

» Al Kazım'ı ver Tuncay'ı
Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:56 pm tarafından Admin

» Tony Sylva artık yolcu
Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:51 pm tarafından Admin

» "Yeter artık!
Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:47 pm tarafından Admin

» Kewell coştu bir kere
Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:46 pm tarafından Admin

» Carlos açıklaması bekleniyor
Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:44 pm tarafından Admin

» Volkan Demirel: ''Yalvarıyorum..''
Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:25 am tarafından Admin

» Alex'ten Daum'a Özer mesajı!
Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:23 am tarafından Admin

» Fener çizgiyi geçti, dirildi!
Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:22 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 71 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cakal27

Kullanıcılarımız toplam 206 mesaj attılar bunda 206 konu
Anket
Anket
Bu Sene Kim Şampiyon Olur?

Gs
Fb
Ts
Eskişehirspor
Bursaspor
Gençlerbirliği
Ankaragücü
Gaziantepspor
Diğer

Şu Andaki Durum

Alex'ten Daum'a Özer mesajı!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Empty
MesajKonu: Alex'ten Daum'a Özer mesajı!   Alex'ten Daum'a Özer mesajı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:23 am

Alex'ten Daum'a Özer mesajı! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza, Ankaragücü açısından kaybedilen bir şeyin olmadığını söyleyerek dikkat çekti, Özer'i överek, Daum'a adeta "O'nu gör" mesajı verdi!
Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Lig'de Ankaragücü'nü 3-2 yendiği karşılaşmada takımının 2 golünü atan Alex de Souza, karşılaşmadan galibiyetle ayrıldıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Brezilyalı futbolcu, karşılaşmaya mutlak galibiyet hedefiyle çıktıklarını belirterek, ''Bu sıkıntılı dönemden çıkmamız için kazanmamız gerekiyordu. Ankaragücü'nün kazanması ya da yitirmesi onlar açısından birşey değiştirmeyecekti. Ancak burada puan bırakmamız bizim açımızdan çok şeyi götürebilirdi. O yüzden güzel futbol ya da kötü futbol hiç farketmez, ne yapıp edip kazanmamız gerekiyordu. Belki olumlu bir oyun ortaya koyamadık ama önemli olan kazanmaktı. Kazandığımız ve bu sıkıntılı dönemden biraz olsun kafamızı çıkarabildiğimiz için çok mutluyuz'' diye konuştu.

Takım arkadaşı Özer'in bugün saha içinde elinden gelen herşeyi yaptığını anlatan Alex, ''Özer'in hocamıza da sıkıntı çıkardığını düşünüyorum. Çünkü o kadar iyi oynadıkça, artık bundan sonraki dönemde Özer'in bu takımda yeri olduğunu bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bu tatlı bir sıkıntı. Özer, saha içinde elinden geleni yaptı. Ben de gollerimi attığım için mutluyum'' dedi.

Takımdaki kimi oyuncuların özel yaşamlarıyla ilgili ve yine kendisinin de kimi oyuncularla sorunu olduğu biçimindeki haberlerin sorulması üzerine Brezilyalı futbolcu, şunları kaydetti:
'Kazanamadığınız zamanlarda hep böyle haberler çıkar. Ele geçirilen herşey haber yapılır. Ama ben bu durumu yadırgamıyorum. Benimle ilgili olarak ise takımda kimseyle sorunum yok. Bundan 2 yıl önce Zico zamanında Deivid ile sorun yaşamıştım, o da çözüldü. Başka sorun yaşamadım. Tabii ki takım içindeki herşey sorunsuz değil. Kimi sıkıntılar var, ancak bunlar da Fenerbahçe'nin iyiliği adına çözülür.''

Takım olarak son haftalarda iyi mücadele etmedikleri yönündeki eleştirilere de değinen Alex, ''Eğer sezon başından beri bu takım iyi mücadele etmiyor olsaydı şu anda lider durumda olmazdı. 3 haftadır yitiriyoruz, ancak bu da iyi oynayamamamızdan kaynaklanıyor. Asıl kafamıza takılan 3 maç üst üste yitirmiş olmamızdır. Bunun da tahlillerini kendi içimizde yaptık'' dedi.

Alex Trabzonspor maçı hakkında da konuşurken, “Trabzonspor maçı öncesinde oynamamız gereken bir Sheriff maçımız var. Bizim için lider de olsak, bunu pekiştirmek adına kendi evimizde oynayacağımız maçı kazanmak istiyoruz. Trabzonspor maçı da her zaman zor geçen büyük bir maç.. Bu maç da liderliği pekiştirmek adına önem kazanıyor. Umarım o maçı da kazanarak yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Alex, son olarak sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılacağı biçimde Brezilya basınına yansıyan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını da sözlerine ekledi.
http://sporlive06.yetkinforum.com

Alex'ten Daum'a Özer mesajı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beşiktaş'tan geçmiş olsun mesajı!