SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPORLIVE06

SpOrLiVe06'FuTBoLuN KaLBi BuRDa ATıYoR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kartal tekliyor!
Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 4:14 pm tarafından Admin

» Al Kazım'ı ver Tuncay'ı
Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:56 pm tarafından Admin

» Tony Sylva artık yolcu
Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:51 pm tarafından Admin

» "Yeter artık!
Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:47 pm tarafından Admin

» Kewell coştu bir kere
Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:46 pm tarafından Admin

» Carlos açıklaması bekleniyor
Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:44 pm tarafından Admin

» Volkan Demirel: ''Yalvarıyorum..''
Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:25 am tarafından Admin

» Alex'ten Daum'a Özer mesajı!
Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:23 am tarafından Admin

» Fener çizgiyi geçti, dirildi!
Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:22 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 71 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cakal27

Kullanıcılarımız toplam 206 mesaj attılar bunda 206 konu
Anket
Anket
Bu Sene Kim Şampiyon Olur?

Gs
Fb
Ts
Eskişehirspor
Bursaspor
Gençlerbirliği
Ankaragücü
Gaziantepspor
Diğer

Şu Andaki Durum

Ibra: ''Hataya yer yok''

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Ibra: ''Hataya yer yok'' Empty
MesajKonu: Ibra: ''Hataya yer yok''   Ibra: ''Hataya yer yok'' Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 8:13 pm

Ibra: ''Hataya yer yok'' [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Barcelona'nın İsveçli golcüsü Zlatan Ibrahimovic Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Inter maçında, hataya yapmaya lüksleri olmadığını söyledi.
Barcelona'nın İsveçli yıldızı Zlatan Ibrahimovic bir hafta içinde Inter ve Real Madrid'le oynanacak kritik karşılaşmalarda yer almayabilir..

FIFA.com'a konuşan Ibra önlerindeki zor fikstürü ve eski takımı Inter'le oynayacakları maçı değerlendirdi..

Ibrahimovic Inter'in çok iyi bir takım olduğu ve onlarla hataya yer olmayan bir maça çıkacaklarını belirterek, "Eğer kazanırak gruptaki kontrolü elimize alırız. Şampiyonlar Ligi'nde oynadığımız karşılaşmalarda şans hiç yanımızda olmadı. Benim için oldukça iyi büyük maç olacak ve işler yoluna gireceğine inanıyorum" dedi.

Önümüzdeki pazar günü 'El Clasico' karşılacakları Real Madrid maçını değerlendiren dev forvet, "Açıkçası tek yönlü bir maç olacağı hakkında fikrim yok, kaç tane gol atacağımız konusunda da bir şey söylemeyem. Ama Barcelona çok atak bir mentalitesi var ve eminim ki iyi bir skorla kazanacağız. Çok önemli bir karşılaşma.. Sadece bizim için değil, kulüp için, taraftarlar için.. Bütün dünyanın gözü bu maçta olacak.. Eminim sahamızda kazanacağız ve liderliği geri alacağız" dedi..

Ibra son olarak önümüzdeki ay boy gösterecek Dünya Kulüpler Şampiyonası'na da değinirken, "Oynadığım takımda herşeyi kazanmak için oynarım. Dünya Kulüpler Şampiyonluğu'nu pek çok oyuncu ister. Bizde bunu kazanarak taraftarlarımızı mutlu edeceğiz" dedi.
http://sporlive06.yetkinforum.com

Ibra: ''Hataya yer yok''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Henry - Ibra A.Ş!
» El Clasico'ya Ibra-cadabra!