SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPORLIVE06

SpOrLiVe06'FuTBoLuN KaLBi BuRDa ATıYoR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kartal tekliyor!
Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 4:14 pm tarafından Admin

» Al Kazım'ı ver Tuncay'ı
Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:56 pm tarafından Admin

» Tony Sylva artık yolcu
Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:51 pm tarafından Admin

» "Yeter artık!
Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:47 pm tarafından Admin

» Kewell coştu bir kere
Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:46 pm tarafından Admin

» Carlos açıklaması bekleniyor
Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:44 pm tarafından Admin

» Volkan Demirel: ''Yalvarıyorum..''
Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:25 am tarafından Admin

» Alex'ten Daum'a Özer mesajı!
Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:23 am tarafından Admin

» Fener çizgiyi geçti, dirildi!
Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:22 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 71 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cakal27

Kullanıcılarımız toplam 206 mesaj attılar bunda 206 konu
Anket
Anket
Bu Sene Kim Şampiyon Olur?

Gs
Fb
Ts
Eskişehirspor
Bursaspor
Gençlerbirliği
Ankaragücü
Gaziantepspor
Diğer

Şu Andaki Durum

Van Persie sezonu kapattı gibi!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Van Persie sezonu kapattı gibi! Empty
MesajKonu: Van Persie sezonu kapattı gibi!   Van Persie sezonu kapattı gibi! Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 6:03 pm

Van Persie sezonu kapattı gibi! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arsenal'in, Hollanda milli takımının İtalya ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan ve daha önce 6 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan forveti Robin van Persie'nin, ameliyat olması gerektiği ve bu nedenle 5 aya kadar formasından uzak kalacağı açıklandı.

Bu uzun süreli iyileşme safhası, Arsenal'i sezonun son maçlarına kadar van Persie'siz bırakacak ve yıldız oyuncunun Haziran ayında başlayacak olan 2010 Dünya Kupası öncesinde de oynama süresi ciddi biçimde kısıtlanacak.

11 Kasım'da Hollanda ile İtalya arasında oynana hazırlık maçı sırasında Juvetnus'un savunma oyuncusu Giorgio Chiellini'nin müdahalesi sonucunda bileğindeki bağları yırtılan 26 yaşındaki süper solağın yapılan ilk tetkiklerinde 6 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı.

Ancak yapılan detaylı testlerde Robin van Persie'n,n sakatlığının beklenenden daha ciddi olduğu ve Hollandalı santrforun operasyona ihtiyaç duyduğu anlaşıldı. Gelecek hafta Amsterdam'da yapılacak ameliyatın ardından Gunners'ın yıldızı, 4-5 ay sürecek bir iyileşme periyodunun ardından sahalara dönebilecek ancak herşey yoluna girdiği sırada da sezonun bitimine çok az bir süre kalacak ve belki de Robin form bulamadan sezon sona erecek.

Sakatlığı hakkında konuşan Van Persie, "Aylar sürecek şekilde futboldan uzak kalmak beni hayal kırıklıüına uğrattı. Takımla süper bir sezon geçiriyordum. Hiçbir zaman bu yılki kadar güçlü hissetmemiştim. Sanırım 2 maç dışında bu sezon oynadığımız her maçta ya gol attım ya da attırdım." ifadelerini kullandı.

Oldukça güçlendiğini ve artık kimsenin kendini durduramayacağına inandığını belirten Hollandalı yıldız, "Bu bir oyuncu olarak duyabileceğiniz en muhteşem his. Ancak bu serinin milli bir hazırlık maçında aldığınız bir darbeyle bitmesi oldukça üzücü" şeklinde konuştu.

Belgrad'daki bir klinikte çalışan ve spor sakatlıklarını at plasentası kullanarak mucizevi şekilde iyileştiren Marijana Kovacevic'e görünme kararını da savunan van Persie, Arsenal resmi sitesine Rotterdam'dan yaptığı açıklamada "Eğer şimdi bildiklerimi zamanında da biliyor olsaydım, acil şekilde ameliyat olurdum. Yanlış yöne yönlendirildik. Daha önce hiç alternatif medikal yardımı istememiştim. Normalde böyle durumlarda gayet sakin olurdum" derken, "Tekrar iyi duruma gelip Arsenal formasıyla sahaya çıkabilmek için her fırsatı değerlendirmek istediğim için bunu denedim. Garip bir seçenek değil. Vücuduma hiçbir şey enjekte edilmedi" ifadelerini kullandı.

Van Persie'nin yokluğu, Nicklas Bendtner'den de kasık ameliyatı nedeniyle 2 hafta daha faydalanamayacak olan menajer Arsene Wenger için büyük bir şok etkisi yarattı.

Bu iki golcünün yokluğunda Gunners'ın 5 yıllık kupa hasretini dindirmek için tüm gözler ceza sahası içinde Eduardo da Silva ve Carlos Vela'nın üzerinde olacak.

Ancak ayağının kırılmasıyla uzun süreli sakatlığından yakın zamanda kurtulan Eduardo'nun istikrarsızlığı ve sakatlıklardan çeken Vela'nın da Premier Lig'de çok fazla düzenli olarak forma bulamaması endişeleri arttırıyor.

Wenger İngiltere milli takımının da formasını giyen Theo Walcott'u, alt ligde Southampton forması giyerken üstlendiği rol olan santrfor mevkiinde görevlendirebilir ancak genç yıldız da kendisini sezon başından bu yana formasından uzak tutan bir sakatlıktan yeni kurtulmuş durumda
http://sporlive06.yetkinforum.com

Van Persie sezonu kapattı gibi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İbrahim Akın devreyi kapattı!