SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPORLIVE06

SpOrLiVe06'FuTBoLuN KaLBi BuRDa ATıYoR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kartal tekliyor!
"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 4:14 pm tarafından Admin

» Al Kazım'ı ver Tuncay'ı
"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:56 pm tarafından Admin

» Tony Sylva artık yolcu
"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:51 pm tarafından Admin

» "Yeter artık!
"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:47 pm tarafından Admin

» Kewell coştu bir kere
"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:46 pm tarafından Admin

» Carlos açıklaması bekleniyor
"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:44 pm tarafından Admin

» Volkan Demirel: ''Yalvarıyorum..''
"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:25 am tarafından Admin

» Alex'ten Daum'a Özer mesajı!
"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:23 am tarafından Admin

» Fener çizgiyi geçti, dirildi!
"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:22 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 71 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cakal27

Kullanıcılarımız toplam 206 mesaj attılar bunda 206 konu
Anket
Anket
Bu Sene Kim Şampiyon Olur?

Gs
Fb
Ts
Eskişehirspor
Bursaspor
Gençlerbirliği
Ankaragücü
Gaziantepspor
Diğer

Şu Andaki Durum

"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz"

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Empty
MesajKonu: "Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz"   "Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 5:47 pm

"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Süper Ligi'in lideri Kayserispor, devre arasına kadar kalan 2 maçta puanlar alarak mutluluğunu devam ettirmek istiyor. Gücünü ispatlamış bir takımla oynayacaklarını ve maçın zor, çekişmeli geçeceğini belirten teknik direktör Tolunay Kafkas, "Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" dedi.
Kayserispor Tesisleri'nde antrenmanını sürdüren Sarı-kırmızılı ekibin moralleri oldukça yüksek. Hafta sonu deplasmanda oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Başarılı defans oyuncusu Hakan Aslantaş, devre arasına kadar kalan 2 maçta puanlar alarak yollarına devam etmek istediklerini söyledi. Takımın, yöneticilerin, teknik kadro ile Kayseri halkının mutluluğundan bahseden Aslantaş, bu mutluluğun devam etmesi için çok çalıştıklarını belirtti. Aslantaş, "Şuan çalışmalar çok iyi gidiyor. Bizi Büyükşehir Belediyespor gibi çok zor bir maç bekliyor. Devre arasına kadar kalan iki maçı da kazanmak istiyoruz" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan sarı-kırmızılı ekibin diğer defans oyuncusu Serdar Kesimal ise, "Biz şampiyonluk havasına girmedik. Şu an moral ve motivasyon yüksek düzeyde ama şimdiden şampiyonluğu bahsetmek istemiyoruz" ifadelerini kullandı.

"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" diyen Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise geçtiğimiz hafta sakatları olmasına rağmen gücünü ispatlamış bir takımla oynayacaklarını ve maçın zor, çekişmeli geçeceğini belirtti. İyi oynayan takımın kazanmasını dileyen Kafkas, Bursaspor karşılaşmasının ardından adalesinde ağrı hisseden Ömer Şişmanoğlu'nun düz koşu yaptığını ve yarın idmana çıkacağını söyledi.

"KAPTANIN TAKIMDA KALMASINI İSTİYORUM"
Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan takım kaptanı Ali Turan'ın takımda kalmasını isteyen Kafkas, "Başarılı takım kaptanımız Ali Turan, umuyorum ve istiyorum ki bu takımda kalacaktır" diye konuştu.
http://sporlive06.yetkinforum.com

"Liderliğimizi sürdürmek istiyoruz"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Teber: "Üst sıralara ilerlemek istiyoruz
» Uğur Meleke: "Daum'un "1-8-1"i"
» Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.."
» Hakan Ünsal: "Geleceğe dönüş"
» "Tarihimiz Kazım gibilerle dolu"