SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN...VE DAHA KALİTELİ YAYIN İÇİN ÜYE OLN......SİTEMİZDEE TÜM HABERLER BULUNMAKTADIR...SAYGILAR
SPORLIVE06
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPORLIVE06

SpOrLiVe06'FuTBoLuN KaLBi BuRDa ATıYoR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Kartal tekliyor!
"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 4:14 pm tarafından Admin

» Al Kazım'ı ver Tuncay'ı
"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:56 pm tarafından Admin

» Tony Sylva artık yolcu
"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:51 pm tarafından Admin

» "Yeter artık!
"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:47 pm tarafından Admin

» Kewell coştu bir kere
"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:46 pm tarafından Admin

» Carlos açıklaması bekleniyor
"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:44 pm tarafından Admin

» Volkan Demirel: ''Yalvarıyorum..''
"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:25 am tarafından Admin

» Alex'ten Daum'a Özer mesajı!
"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:23 am tarafından Admin

» Fener çizgiyi geçti, dirildi!
"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:22 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 71 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cakal27

Kullanıcılarımız toplam 206 mesaj attılar bunda 206 konu
Anket
Anket
Bu Sene Kim Şampiyon Olur?

Gs
Fb
Ts
Eskişehirspor
Bursaspor
Gençlerbirliği
Ankaragücü
Gaziantepspor
Diğer

Şu Andaki Durum

"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!"

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Empty
MesajKonu: "Çok farklı olacağını düşünmüştüm!"   "Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 6:22 pm

"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!" [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Bekir İrtegün, son dönemde düşüş içerisinde olduklarını ancak bu düşüşten çıkmak için takım olarak çok çalıştıklarını söyledi.. Bekir, yedek kalması ile ilgili açıklamalarda da bulundu..
Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulunan Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Bekir İrtegün, Ankaragücü maçına yoğun bir çalışma programıyla hazırlandıklarını ve bu maçı kazanmak istediklerini söyledi.

Son dönemde yaşadıkları olumsuzluklara artık bir son vermek istediklerini belirten Bekir İrtegün, "Ankaragücü maçı için takım olarak yoğun ve yüksek tempoda antrenmanlar yapıyoruz. Son dönemde bir düşüş içindeyiz, bu düşüşten çıkmak için takım olarak iyi çalışıyoruz ve elimizden geleni yapıyoruz. Antrenmanlardaki hırsımızı ve kazanma isteğimizi maçlarda sahaya yansıtmak için çalışıyoruz. Bazen futbolda ne yazık ki olmayınca olmuyor. Elimizde olmadan kötü sonuçlar alabiliyoruz. Sezon başında 8'de 8 yapan bu takım. Sonra bir düşüş yaşadık ama gerek Türkiye Ligi'nde gerekse Avrupa Ligi'nde iyi sonuçlar alan takım yine aynı takım. Bu kötü konumdan kurtulacak olan da yine biziz. Ankaragücü maçı bizim için önemli bir fırsat ve biz bu fırsatı iyi değerlendirerek moral bulmak istiyoruz" dedi.

Seyircisiz oynamanın kendilerini olumsuz etkileyeceğini ama bunun da üstesinden gelmeleri gerektiğini ifade eden Bekir, "Mutlaka seyircisiz oynamak bizim için bir dezavantaj ve takımımız olumsuz etkilenecek. Çünkü kendi sahamızda seyircimizle oynadığımız zaman üzerimizde bambaşka bir motivasyon oluyor. Ama artık bizim takım olarak hiç bir bahaneye sığınma hakkımız kalmadı. Artık hiçbir engeli dert etmeden bu maçta alnımızın akıyla çıkıp camiamızı mutlu etmemiz gerekiyor. Mutlaka seyircimiz olsa daha iyi olurdu ama onlar olmadan da bunu başarmalıyız. Elimizde iyi bir fırsat vardı ama bunu kullanıp puan farkını açamadık. Şimdi ligi adeta yeni başlıyor. Bizim için bu noktadan sonra detaylara ve bahanelere yer yok, çıkıp iyi oynayıp kazanmalıyız" şeklinde konuştu.

Takımda çok fazla forma şansı bulamıyor olmasının kendisini üzdüğünü ama görev alabilmek için çok çalıştığını belirten Bekir, "Her futbolcu gibi ben de oynamak istiyorum. Fenerbahçe'ye gelirken her şeyin çok farklı olacağını düşünmüştüm. Ama ne yazık ki şu ana kadar takımıma yeterince katkı sağlayamadım. Tabi oynayamıyorum diye, olumsuzluklar var diye hiçbir futbolcunun çalışmayı bırakma hakkı yok. Her şeyden önce Fenerbahçe camiasının içinde olmak büyük bir şans, bu camianın ne kadar büyük ve önemli olduğunun da farkındayım. Maçlarda forma şansı bulamadığıma göre benim de antrenmanlarda çok çalışıp kendimi hazır tutmam gerekiyor. Tekrar şans bulabilmek için elimden geleni yapıyorum. Tabi bu konu hocamızın kararı ve bizim saygı duymamız gerekiyor. Sonuçta takım olarak hedeflerimiz var. Bu hedeflere hep birlikte yürüyoruz. Fazla forma şansı bulamayan oyuncuların üzülüp performanslarını düşünmeleri takıma zarar verir. Ben takımıma katkı sağlayabilmek için üzerime düşeni yapıyorum. İzin günlerimizde bazı arkadaşlarla antrenmanlar yapıyoruz, antrenmanlar bittikten sonra özel çalışmalar yapıyoruz. Bir gün bana da şans gelecek ve ben de kendi yerimde oynadığımda bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğim" diye konuştu.

Kendisi ile ilgili bazı gazetelerde profesyonelce yaşamadığına dair çıkan yanlış haberlerden çok rahatsız olduğunu dile getiren Bekir, "Bana imza töreninde nasıl bir hayatım olduğu sorulduğunda söylemiştim, ben evini seven ve çok düzgün yaşayan bir insanım. Ben çok küçük yaşlarda büyük sorumluluklar yüklendim. Bu da beni yeterince olgunlaştırdı. Ben sorumluluklarımın ve nerede olduğumun bilincindeyim. Fenerbahçe'ye gelip bu fırsatı değerlendiremeyen birçok insan oldu. Bunlara yıllarca şahit olduk. Takımımız kötü sonuçlar aldığında belli bir kesim hep birlikte saldırıya geçiyor. Takımımız ciddi şekilde yıpratılıyor. Bu saldırılar ve yalan haberlerin arasına benim adım da karıştırıldı. Benim profesyonelce yaşamadığım şeklinde haberleri okuyunca çok şaşırdım ve şok oldum. Çünkü ben yaşantısı belli ve buna çok dikkat erden bir insanım. Bundan önce görev aldığım kulüplerde bu konuda gerek yöneticilerimden, gerek arkadaşlardan, gerekse taraftarlardan hep saygı gördüm. Yazılanlar beni çok üzdü. Çünkü herkes gibi bizim de bir ailemiz var. Ayrıca çok önem verdiğim Fenerbahçe taraftarı var. Ailem ve taraftarımız bu tür haberleri okuduğunda mutlaka etkileniyor. Ama bilinmesini isterim gazetelerde benimle ilgili yazılan olumsuz iddialarla hiçbir şekilde ilgim yok. Bunu en başta kulübümüzün yetkilileri de biliyor. Bu tür iftiraları hak etmediğimi düşünüyorum. Hiç bur olumsuz yaşantım yok. İşime bakıyorum. Arkadaşlarım ile aram iyi. Yaşantıma dikkat ediyorum. Ancak bunlara rağmen bu tür iftiralar üzüyor insanı. Gazetecilik bu kadar basit olmamalı. Bu kadar düşüncesizce ve basitçe haber yapılmamalı. Taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum, Bugüne kadar profesyonellik dışı yaşamım olmadı, olamaz da. Çünkü ben nerede olduğumu ve ne kadar büyük bir camiada futbol oynadığımın farkındayım" ifadelerini kullandı.
http://sporlive06.yetkinforum.com

"Çok farklı olacağını düşünmüştüm!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uğur Meleke: "Daum'un "1-8-1"i"
» Kutlu: "Gerekli transferleri yapacağız.."
» Hakan Ünsal: "Geleceğe dönüş"
» "Tarihimiz Kazım gibilerle dolu"
» "Örnek kulüp Fenerbahçe!"